‘जानी नजानी’ को शिर्ष गीत रिलिज (भिडियो)

काठमाडौँ, २७ फागुन । आउँदो चैत १ गतेबाट देशैभर प्रदर्शनमा उत्रिन लागेको बसन्त अधिकारीको डेब्यू निर्देशित चलचित्र ‘जानी नजानी’ को शिर्ष गीत युट्युब रिलिज भएको छ । अञ्जु पन्त र प्रताप दासको स्वरमा रहेको गीतमा अर्जुन पोखरेलले संगीत भरेका छन् । गीतका रचनाकार मोदनाथ खनाल हुन् ।

गीतको भिडियोमा चलचित्रका लिड कलाकार मनिष सुन्दर श्रेष्ठ र निरिशा बस्नेत फिचर्ड छन् । गीतले यी दुईको प्रेमभाव बोल्छ । भिडियोमा नव-अभिनेत्री निरशा निकै बोल्ड देखिएकी छन् । हिन्दी सिरियल ‘चन्द्रनन्दिनी’ मा काम गरिसकेकी उनको यो चलचित्र डेब्यू हो ।यो चलचित्रमा मनिष र निरिशासँगै सन्नी सिंह, नम्रता सापकोटा, प्रकाश अधिकारी, कृष्ण भक्त महर्जन, रोशनी केसी लगायतको पनि अभिनय रहेको छ । आधुनिक प्रेमकथामा आधारित भनिएको चलचित्रमा छायांकन संजय लामाको रहेको छ । चलचित्रकी प्रस्तुतकर्ता रोशनी केसी हुन् ।

मोदनाथ खनाल र सागर काजी मालीले यसलाई निर्माण गरेका हुन् । यो चलचित्रलाई आफ्नो ड्रिम प्रोजेक्ट बताउने निर्देशक अधिकारीले आफूले सामिप्यराज तिमल्सिनाले तयार पारेको कथालाई दृश्यभाषामार्फत् न्याय गर्ने इमान्दार प्रयास गरेको बताका छन् ।